• ceturta.JPG
  • otra.JPG
  • piekta.jpg
  • pirma.JPG
  • tresa.JPG

Atkarību profilakses punkts (APP)

Pašvaldības iestādes "Jelgavas sociālo lietu pārvalde" pārraudzībā

Atkarību profilakses punkts

Adrese: Dobeles 62a, Jelgava, LV-3001

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Pakalpojuma saņēmēji

 Personas, kas saistītas ar atkarības problēmām.

Pakalpojuma īss raksturojums 

 Jelgavas sociālo lietu pārvaldes Atkarību profilakses punkts ir vienīgais šāda veida konsultācijas punkts pilsētā un Zemgalē, kur klientiem tiek nodrošināta vispusīga un plaša informācija par atkarību profilakses jautājumiem, speciālistu konsultācijas atkarīgām personām, plašu informatīvo materiālu klāstu, iespēju bez maksas veikt eksprestestus uz HIV, B un C hepatītu. Individuālās konsultācijas APP ilgst aptuveni stundu. Sociālie darbinieki katram klientam nodrošina individuālu pieeju un sniedz atbalstu klientiem problēmsituācijas risināšanā.

Pakalpojuma mērķis
 

 Mazināt HIV, hepatītu B un C, un seksuāli transmisīvo saslimšanu izplatību intravenozo narkomānu un citu atkarīgo vielu lietotāju vidū, sniedzot atbalstu personām, kuras saistītas ar atkarību problēmām. 

Pakalpojumu veidi:


 sociālais darbs ar personām ar atkarības problēmām, tajā skaitā sociālās rehabilitācijas pakalpojuma nodrošināšana no psihoaktīvām vielām atkarīgām personām par valsts budžeta līdzekļiem (MK noteikumus Nr.914 skatīt šeit: );

 šļirču maiņa;

 eksprestestu veikšana.

 

Svarīgi!

APP klientiem tiek nodrošināta personas datu aizsardzība un konfidencialitāte;
sniegtie pakalpojumi APP ir bez maksas - to nodrošina Jelgavas pilsētas pašvaldība un Slimību profilakses un kontroles centrs.

Pieņemšanas laiki

Pirmdienās: 09.00-12.00 un 15.00 - 19.00
Trešdienās: 9.00 - 12.00

Iepriekšēja pieteikšanās uz konsultācijām pie sociālajiem darbiniekiem darbam ar personām ar atkarības problēmām personīgi vai pa tālruni.

 

Kontaktinformācija

Sociālā darbiniece darbam ar personām ar atkarības problēmām:

Mārīte Ose
Tālr. 27830373
e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

 

Sociālais darbinieks darbam ar personām ar atkarības problēmām:
Andris Blumenfelds

Tālr. 28692744

e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.