• ceturta.JPG
  • otra.JPG
  • piekta.jpg
  • pirma.JPG
  • tresa.JPG

Paldies visiem atbalstītājiem!

Jelgavniece Marika Vītola ir māmiņa, kura ar diviem bērniem pēc krasa pavērsiena dzīvē, deviņus mēnešus pavadīja Krīzes centrā. Ģimene palīdzību meklēja Jelgavas Sociālo lietu pārvaldē un ar ģimeni strādā sociālais darbinieks. Pagājušajā gadā grūtībās nonākušajai ģimenei izremontēta pašvaldības piešķirtā sociālā dzīvojamā telpa, kas 2017. gada nogalē, pateicoties jelgavnieku ziedojumiem, tika arī pilnībā aprīkota un iekārtota. 2018. gadu Marika ar bērniem - Daniilu un Samantu – jau sagaidīja paši savā lokā, skaisti izremontētā un iekārtotā mājoklī, par ko liels paldies visiem ziedotājiem un palīdzīgas rokas sniedzējiem. Daniils, kurš mācās 5. klasē, ticis pie sava rakstāmgalda, kas dos stimulu mājas darbus pildīt vēl centīgāk, un priecīgi stāsta, ka jaunajās mājās jau labi iejuties. Mamma ir 2. grupas invalīde un pagaidām mājās audzina mazo Samantu, kura šogad plāno doties bērnudārzā. Jaunais dzīvoklis ir gaišs, silts un mājīgs. Taču tā visa nebūtu bez jelgavnieku atbalsta. FOTO GALERIJA

Pateicoties Jelgavas Ledus halles 16.decembrī organizētajam labdarības pasākumam - hokeja spēlei ”Uzbur svētku prieku”, kuru aizvadīja HK “Zemgale/LLU” un Jelgavas Ledus sporta skolas (JLSS) apvienotā komanda pret Zemgales Amatieru hokeja līgas (ZAHL) izlases komandu, tika savākti 500 eiro ziedojumi mājokļa iekārtošanai. Sadarbībā ar veikalu “MNL” ģimenei sagādātas divas jaunas gultas, skapis, kumode, rakstāmgalds, kā arī krēsli un aizskaru stangas. Sirsnīgs paldies Jelgavas Ledus sporta skolas direktoram Aivaram Zeltiņam, kurš pats devās uz veikalu un palīdzēja sarūpēt nepieciešamās lietas.

Māmiņu bērniem atbalstīt pieteicās arī Jelgavas Veselības veicināšanas projektā iesaistītie vingrotāji un pasniedzēja Tatjana Gorbatko. Viņu ziedojums ģimenei – ledusskapis un mikroviļņu krāsns, kā arī dažādi sadzīves priekšmeti. Paldies.

Mazajai Samantai salds miedziņš tagad ir pašai savā gultiņā -  jelgavnieces Irina Arhipovas sarūpētā, kurā savulaik guldītas arī trīs Šalajevu ģimenes māsiņas. Līdz ar gultiņu Irina sarūpējusi arī bērnu gultasveļu un galda piederumus. Sirsnīgs paldies.

Par ziedotā aprīkojuma transportēšanu Jelgavas sociālo lietu pārvalde saka lielu paldies Skuju ģimenei, kuri labdarības akcijā iesaistīja arī savu dēlu.

Liels paldies arī jelgavniekiem – Apsīši un Ērģeļu ģimenēm, kuri līdzdarbojās dzīvokļa iekārtošanā, un izteica gatavību būt brīvprātīgie un atbalstītāji arī cita veida palīdzības sniegšanā Jelgavas ģimenēm. Turklāt liels paldies arī Jelgavas Vakara maiņu vidusskolassociālajai pedagoģei Sandai Apsītei un viņas 9. klases audzēkņiem Viesturam Vaičukam un Jānim Šakūnam par jauno mēbeļu montēšanu un salikšanu. Skolotāja stāsta, ka jaunieši pie darba nav bijuši jāpierunā, un arī turpmāk ir gatavi atbalstīt un palīdzēt grūtā brīdī.

Jelgavas sociālo lietu pārvalde saka lielu paldies visiem, kuri sniedza palīdzīgu roku un atbalstu Vītolu ģimenei tikt pie mājām. 

Janvāris 2019
POTCPSS
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

Aptauja

Kādus sociālo pakalpojumu veidus no minētajiem Jūs vai Jūsu ģimenes locekļi esat izmantojuši?

Sociālā darbinieka konsultācijas - 25.8%
Psihologa konsultācijas - 1.6%
Sociālās rehabilitācijas pakalpojumus - 3.2%
Higiēnas centra pakalpojumus - 1.6%
Dienas centru pakalpojumu - 1.6%
Grupu dzīvokļu pakalpojumu - 1.6%
Aprūpi mājās - 1.6%
Specializētā transporta pakalpojumu - 4.8%
Atkarību profilakses punkta pakalpojumus - 3.2%
Nevienu no minētajiem - 53.2%

Balsu skaits : 62
The voting for this poll has ended on: Marts 8, 2018