• ceturta.JPG
  • otra.JPG
  • piekta.jpg
  • pirma.JPG
  • tresa.JPG

Noslēdzies šā gada Jelgavas Sociālo lietu pārvaldes organizētais pakalpojums “Atelpas brīdis”. Tā laikā 16 Jelgavas pilsētas bērniem ar funkcionāliem traucējumiem, kuriem ir noteikta īpaša kopšana un kuri dzīvo ģimenē, tika nodrošināta profesionāla uzraudzība, speciālistu konsultācijas, ēdināšana, saturīga brīvā laika pavadīšana, kamēr vecāki varēja atpūsties no ikdienas rūpēm un vairāk laika veltīt sev. 

GALERIJA

”Esam ļoti priecīgi un pateicīgi visiem, kuri organizēja šo pasākumu un piedalījās tajā. Mūsu bērni ir ļoti priecīgi, emociju un iespaidu pilni. Tas patiešām bija arī atelpas brīdis mums – vecākiem. Pa šo nedēļu esmu paguvusi sakārtot un izdarīt tik daudz lietu, cik gandrīz pa visu gadu kopā, jo ikdienā, esot kopā ar slimo meitu, tas nav tik vienkārši izdarāms,” sacīja viena no māmiņām. Pakalpojums šogad organizēts divās vietās - Jelgavas Bērnu sociālās aprūpes centrā un pirmo reizi – Sociālās aprūpes un rehabilitācijas centrā “Eleja”. Atelpas brīža noslēguma pasākumā bērni kopā ar asistentiem un pedagogiem bija pagatavojuši vecākiem kūku, kā arī dāvanā pasniedza pašu gatavotas dāvaniņas. 

Atelpas brīža pakalpojums organizēts deinstitucionalizācijas ESF projekta “Atver sirdi Zemgalē” ietvaros. Finansējums piešķirts no Eiropas Savienības Sociālā fonda un pašvaldības līdzekļiem. 

Decembris 2017
POTCPSS
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Aptauja

Kādus sociālo pakalpojumu veidus no minētajiem Jūs vai Jūsu ģimenes locekļi esat izmantojuši?